Apartament z basenem

Rysy – korona Tatr

Jadąc do Zakopanego już z daleka nad horyzontem rozciąga się przepiękny widok – na Tatry Wysokie, miejsca w którym znajduje się najwyższy polski szczyt, a mianowicie Rysy. Turyści przybywający licznie każdego roku do Zakopanego bardzo często mają w planie swojego pobytu wejście na Rysy. Wrażenia z całą pewnością są niezapomniane – najwyższy wierzchołek po polskiej stronie liczy sobie bowiem 2499 metrów.
Od strony polskiej na Rysy prowadzą dwa czerwone szlaki – jeden z nich i jednocześnie ten najbardziej popularny ciągnie się od Morskiego Oka. Czas wejścia na sam szczyt to około czterech godzin normalnym tempem. Dla doświadczonych oraz posiadających odpowiednie umiejętności miłośników gór otwarte są także poszczególne ściany skalne – wspinaczka jest ekstremalna, wymaga użycia specjalistycznego sprzętu oraz zabezpieczeń, satysfakcja jest jednak o wiele większa niż w przypadku normalnej wędrówki na samą górę.
Po męczącym marszu, na dole na turystów czekają liczne atrakcje, między innymi restauracje, sklepy z pamiątkami i wiele, wiele innych tym właśnie podobnych.
Z całą pewnością planując wyprawę na Rysy potrzebna będzie Ci mapa zakopane Dzięki niej bowiem będziesz wiedział dokładnie gdzie znajdują się szlaki, jak biegnie ich trasa oraz jaka jest ich długość. Oprócz tego na mapie takowej zaznaczone będziesz mieć wszystkie ciekawe miejsca warte odwiedzenia.
Po dniu spędzonym w górach należy Ci się godziwy odpoczynek, apartamenty w zakopanem dadzą Ci możliwość zrelaksowania się, naładowania baterii przed następnym dniem pełnym wrażeń i najedzenia do syta. 
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Apartament z basenem
Rysy – korona Tatr